Blokują się koła w samochodzie? To może być uszkodzona pompa ABS

Usterka hydrauliki ABS jest dość częstym zjawiskiem, a blokujące się koła w samochodzie mogą być właśnie tego skutkiem. Wiele osób próbuje rozwiązać ten problem wymieniając hydraulikę na inną. Nie jest to jednak zawsze dobre rozwiązanie!

Wiele pomp jest tak skonstruowane, że blok hydrauliczny oraz sterownik są sobie przypisane i nie będą działać po wymianie na inny. Ktoś inny powie by wymienić w tedy całą pompę wraz ze sterownikiem. Tu niestety kolejne niespodzianki bo każda wymiana sterownika wiąże się z jego zakodowaniem na aucie, a znalezienie modelu o takim samym numerze może być niekiedy lada wyzwaniem. Same koszty mogą być też dla wielu zaskoczeniem bo jeśli chcemy zakupić na prawdę sprawna pompę ABS z gwarancją to koszty mogą sięgać czasem nawet rzędu kilku tysięcy!

Pompy ABS

Na szczęście jest jeszcze druga opcja, o której wiele osób o dziwo nie wie, dlatego staramy się uświadamiać, że pompy ABS da się naprawić! Korzyści z tego wynikających jest cała masa. Przede wszystkim łatwy proces naprawy dla klienta. Pompę wystarczy zdemontować, wysłać do nas, a po naprawie poprawnie zamontować, odpowietrzyć i cieszyć się bezpieczną jazdą! Dodatkowo na naprawy udzielamy 12 miesięcy gwarancji, a koszt regeneracji zawsze jest niższy niż koszt zakupu dobrej jakościowo pompy o ile takowa jest w ogóle dostępna na rynku.

To wszystko oczywiście po wcześniejszej konsultacji z naszymi technikami!Zadzwoń i skontaktuj się z nami w sprawie naprawy

+48 796 160 103